Кубок Англії з футболу 1994—1995
Кубок Англії 1994—1995 | |
---|---|
Подробиці | |
Призові місця | |
Чемпіон | Евертон (5-й раз) |
Віцечемпіон | Манчестер Юнайтед |
Статистика | |
Кубок Англії з футболу 1994—1995 — 114-й розіграш найстарішого футбольного турніру у світі, Кубка виклику Футбольної Асоціації, також відомого як Кубок Англії.
Кваліфікаційні раунди
Усі клуби, що беруть участь у змаганнях, але не грають Прем'єр-лізі або в Чемпіоншипі повинні пройти кваліфікаційні раунди.
Перший раунд
На цій стадії турніру починають грати клуби з Першої та Другої ліг.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 листопада | Хейбрідж Свіфтс | 0:2 | Джиллінгем |
12 листопада | Йорк Сіті | 3:3 | Ротергем Юнайтед |
22 листопада Перегравання | Ротергем Юнайтед | 3:0 | Йорк Сіті |
12 листопада | Єдінг | 2:2 | Колчестер Юнайтед |
22 листопада Перегравання | Колчестер Юнайтед | 7:1 | Єдінг |
12 листопада | Вікем Вондерерз | 4:0 | Челмсфорд Сіті |
12 листопада | Рексем | 1:0 | Стокпорт Каунті |
12 листопада | Віган Атлетік | 4:0 | Спеннімур Юнайтед |
12 листопада | Волсолл | 3:0 | Рочдейл |
12 листопада | Тівертон Таун | 1:3 | Лейтон Орієнт |
12 листопада | Слау Таун | 0:4 | Бірмінгем Сіті |
12 листопада | Порт Вейл | 6:0 | Гартліпул Юнайтед |
12 листопада | Пітерборо Юнайтед | 4:0 | Нортгемптон Таун |
12 листопада | Ньопорт | 2:3 | Ейлсбері Юнайтед |
12 листопада | Марлоу | 2:0 | Оксфорд Юнайтед |
12 листопада | Кінгстоніан | 2:1 | Брайтон енд Гоув Альбіон |
12 листопада | Кіддермінстер Гарріерз | 1:1 | Торкі Юнайтед |
23 листопада Перегравання | Торкі Юнайтед | 1:0 | Кіддермінстер Гарріерз |
12 листопада | Гайд Юнайтед | 1:3 | Дарлінгтон |
12 листопада | Галл Сіті | 0:1 | Лінкольн Сіті |
12 листопада | Герефорд Юнайтед | 2:2 | Гітчін Таун |
22 листопада Перегравання | Гітчін Таун | 4:2 | Герефорд Юнайтед |
12 листопада | Галіфакс Таун | 1:1 | Ранкорн |
22 листопада Перегравання | Ранкорн | 1:3 дч | Галіфакс Таун |
12 листопада | Ексетер Сіті | 1:0 | Кроулі Таун |
12 листопада | Енфілд | 1:0 | Кардіфф Сіті |
12 листопада | Донкастер Роверз | 1:4 | Гаддерсфілд Таун |
12 листопада | Кру Александра | 7:1 | Греслі Роверз |
12 листопада | Честерфілд | 0:0 | Скарборо |
22 листопада Перегравання | Скарборо | 2:0 | Честерфілд |
12 листопада | Честер Сіті | 2:0 | Віттон Альбіон |
12 листопада | Чешем Юнайтед | 0:1 | Башлі |
12 листопада | Кембридж Юнайтед | 2:2 | Брентфорд |
22 листопада Перегравання | Брентфорд | 1:2 | Кембридж Юнайтед |
12 листопада | Бернлі | 2:1 | Шрусбері Таун |
12 листопада | Бредфорд Сіті | 1:1 | Сканторп Юнайтед |
22 листопада Перегравання | Сканторп Юнайтед | 3:2 дч | Бредфорд Сіті |
12 листопада | Борнмут | 3:1 | Вертінг |
12 листопада | Бішоп Окленд | 0:0 | Бері |
22 листопада Перегравання | Бері | 1:1 пен. 4:2 | Бішоп Окленд |
12 листопада | Бат Сіті | 0:5 | Бристоль Роверз |
12 листопада | Барнет | 4:4 | Вокінг |
22 листопада Перегравання | Вокінг | 1:0 | Барнет |
12 листопада | Ашфорд Юнайтед | 2:2 | Фулгем |
22 листопада Перегравання | Фулгем | 5:3 | Ашфорд Юнайтед |
12 листопада | Олтрінгем | 3:2 | Саутпорт |
13 листопада | Кеттерінг Таун | 0:1 | Плімут Аргайл |
13 листопада | Гайзлі | 1:4 | Карлайл Юнайтед |
12 листопада | Престон Норт-Енд | 1:0 | Блекпул |
22 листопада | Волтон енд Гершем | 0:2 | Свонсі Сіті |
22 листопада | Менсфілд Таун | 3:1 | Нортвіч Вікторія |
Другий раунд
До другого раунду увійшли переможці першого раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
2 грудня | Бірмінгем Сіті | 0:0 | Сканторп Юнайтед |
14 грудня Перегравання | Сканторп Юнайтед | 1:2 | Бірмінгем Сіті |
3 грудня | Рексем | 5:2 | Ротергем Юнайтед |
3 грудня | Скарборо | 1:0 | Порт Вейл |
3 грудня | Престон Норт-Енд | 1:1 | Волсолл |
13 грудня Перегравання | Волсолл | 4:0 | Престон Норт-Енд |
3 грудня | Плімут Аргайл | 2:1 | Борнмут |
3 грудня | Пітерборо Юнайтед | 0:2 | Кембридж Юнайтед |
3 грудня | Лінкольн Сіті | 1:0 | Гаддерсфілд Таун |
3 грудня | Лейтон Орієнт | 0:2 | Бристоль Роверз |
3 грудня | Кінгстоніан | 1:4 | Ейлсбері Юнайтед |
3 грудня | Гітчін Таун | 0:5 | Вікем Вондерерз |
3 грудня | Галіфакс Таун | 0:0 | Менсфілд Таун |
13 грудня Перегравання | Менсфілд Таун | 2:1 | Галіфакс Таун |
3 грудня | Джиллінгем | 1:1 | Фулгем |
13 грудня Перегравання | Фулгем | 1:2 дч | Джиллінгем |
3 грудня | Ексетер Сіті | 1:2 | Колчестер Юнайтед |
3 грудня | Енфілд | 1:1 | Торкі Юнайтед |
13 грудня Перегравання | Торкі Юнайтед | 0:1 | Енфілд |
3 грудня | Кру Александра | 1:2 | Бері |
3 грудня | Олтрінгем | 1:0 | Віган Атлетік |
4 грудня | Марлоу | 2:1 | Вокінг |
4 грудня | Честер Сіті | 1:2 | Бернлі |
4 грудня | Карлайл Юнайтед | 2:0 | Дарлінгтон |
4 грудня | Башлі | 0:1 | Свонсі Сіті |
Третій раунд
Переможці другого раунду зіграли з усіма командами з Прем'єр-ліги та Чемпіоншипу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
7 січня | Вікем Вондерерз | 0:2 | Вест Гем Юнайтед |
7 січня | Рексем | 2:1 | Іпсвіч Таун |
7 січня | Вімблдон | 1:0 | Колчестер Юнайтед |
7 січня | Волсолл | 1:1 | Лідс Юнайтед |
17 січня Перегравання | Лідс Юнайтед | 5:2 дч | Волсолл |
7 січня | Тоттенгем Готспур | 3:0 | Олтрінгем |
7 січня | Свіндон Таун | 2:0 | Марлоу |
7 січня | Свонсі Сіті | 1:1 | Мідлсбро |
17 січня Перегравання | Мідлсбро | 1:2 | Свонсі Сіті |
7 січня | Сандерленд | 1:1 | Карлайл Юнайтед |
17 січня Перегравання | Карлайл Юнайтед | 1:3 | Сандерленд |
7 січня | Саутгемптон | 2:0 | Саутенд Юнайтед |
7 січня | Скарборо | 0:0 | Вотфорд |
17 січня Перегравання | Вотфорд | 2:0 | Скарборо |
7 січня | Редінг | 1:3 | Олдем Атлетік |
7 січня | Портсмут | 3:1 | Болтон Вондерерз |
7 січня | Ноттінгем Форест | 2:0 | Плімут Аргайл |
7 січня | Міллволл | 0:0 | Арсенал |
18 січня Перегравання | Арсенал | 0:2 | Міллволл |
7 січня | Менсфілд Таун | 2:3 | Вулвергемптон Вондерерз |
7 січня | Лутон Таун | 1:1 | Бристоль Роверз |
18 січня Перегравання | Бристоль Роверз | 0:1 | Лутон Таун |
7 січня | Лестер Сіті | 2:0 | Енфілд |
7 січня | Грімсбі Таун | 0:1 | Норвіч Сіті |
7 січня | Джиллінгем | 1:2 | Шеффілд Венсдей |
7 січня | Евертон | 1:0 | Дербі Каунті |
7 січня | Ковентрі Сіті | 1:1 | Вест-Бромвіч Альбіон |
18 січня Перегравання | Вест-Бромвіч Альбіон | 1:2 | Ковентрі Сіті |
7 січня | Челсі | 1:0 | Чарльтон Атлетік |
7 січня | Кембридж Юнайтед | 2:4 | Бернлі |
7 січня | Бері | 2:2 | Транмер Роверз |
18 січня Перегравання | Транмер Роверз | 3:0 | Бері |
7 січня | Бристоль Сіті | 0:0 | Сток Сіті |
18 січня Перегравання | Сток Сіті | 1:3 дч | Бристоль Сіті |
7 січня | Бірмінгем Сіті | 0:0 | Ліверпуль |
18 січня Перегравання | Ліверпуль | 1:1 пен. 2:0 | Бірмінгем Сіті |
7 січня | Барнслі | 0:2 | Астон Вілла |
7 січня | Ейлсбері Юнайтед | 0:4 | Квінз Парк Рейнджерс |
8 січня | Ноттс Каунті | 2:2 | Манчестер Сіті |
18 січня Перегравання | Манчестер Сіті | 5:2 пен. 2:0 | Ноттс Каунті |
8 січня | Ньюкасл Юнайтед | 1:1 | Блекберн Роверз |
18 січня Перегравання | Блекберн Роверз | 1:2 | Ньюкасл Юнайтед |
8 січня | Крістал Пелес | 5:1 | Лінкольн Сіті |
9 січня | Шеффілд Юнайтед | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
Четвертий раунд
У цьому раунді зіграли переможці попереднього етапу.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
28 січня | Вотфорд | 1:0 | Свіндон Таун |
28 січня | Квінз Парк Рейнджерс | 1:0 | Вест Гем Юнайтед |
28 січня | Портсмут | 0:1 | Лестер Сіті |
28 січня | Ноттінгем Форест | 1:2 | Крістал Пелес |
28 січня | Ньюкасл Юнайтед | 3:0 | Свонсі Сіті |
28 січня | Міллволл | 0:0 | Челсі |
8 лютого Перегравання | Челсі | 1:1 пен. 4:5 | Міллволл |
28 січня | Манчестер Юнайтед | 5:2 | Рексем |
28 січня | Манчестер Сіті | 1:0 | Астон Вілла |
28 січня | Лутон Таун | 1:1 | Саутгемптон |
8 лютого Перегравання | Саутгемптон | 6:0 | Лутон Таун |
28 січня | Лідс Юнайтед | 5:2 | Олдем Атлетік |
28 січня | Ковентрі Сіті | 0:0 | Норвіч Сіті |
8 лютого Перегравання | Норвіч Сіті | 3:1 дч | Ковентрі Сіті |
28 січня | Бернлі | 0:0 | Ліверпуль |
8 лютого Перегравання | Ліверпуль | 1:0 | Бернлі |
28 січня | Бристоль Сіті | 0:1 | Евертон |
29 січня | Транмер Роверз | 0:2 | Вімблдон |
29 січня | Сандерленд | 1:4 | Тоттенгем Готспур |
30 січня | Шеффілд Венсдей | 0:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
8 Лютого Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 1:1 пен. 4:3 | Шеффілд Венсдей |
П'ятий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
18 лютого | Вулвергемптон Вондерерз | 1:0 | Лестер Сіті |
18 лютого | Вотфорд | 0:0 | Крістал Пелес |
1 березня Перегравання | Крістал Пелес | 1:0 дч | Вотфорд |
18 лютого | Тоттенгем Готспур | 1:1 | Саутгемптон |
1 березня Перегравання | Саутгемптон | 2:6 дч | Тоттенгем Готспур |
18 лютого | Квінз Парк Рейнджерс | 1:0 | Міллволл |
18 лютого | Евертон | 1:0 | Норвіч Сіті |
19 лютого | Ньюкасл Юнайтед | 3:1 | Манчестер Сіті |
19 лютого | Манчестер Юнайтед | 3:1 | Лідс Юнайтед |
19 лютого | Ліверпуль | 1:1 | Вімблдон |
28 лютого Перегравання | Вімблдон | 0:2 | Ліверпуль |
Шостий раунд
На цьому етапі зіграли переможці попереднього раунду.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
11 березня | Крістал Пелес | 0:0 | Вулвергемптон Вондерерз |
22 березня Перегравання | Вулвергемптон Вондерерз | 1:4 | Крістал Пелес |
11 березня | Ліверпуль | 1:2 | Тоттенгем Готспур |
12 березня | Евертон | 1:0 | Ньюкасл Юнайтед |
12 березня | Манчестер Юнайтед | 2:0 | Квінз Парк Рейнджерс |
Півфінали
У півфіналах зіграли команди, що перемогли на попередньому етапі.
Дата | Господарі | Рахунок | Гості |
---|---|---|---|
9 квітня | Тоттенгем Готспур | 1:4 | Евертон |
9 квітня | Манчестер Юнайтед | 2:2 | Крістал Пелес |
12 квітня Перегравання | Крістал Пелес | 0:2 | Манчестер Юнайтед |
Фінал
Посилання
- Кубок Англії на soccerbase [Архівовано 12 квітня 2016 у Wayback Machine.] (англ.)
|
Портал «Футбол» Портал «Спорт» |