Кубок Іспанії 1980—1981 |
|
Подробиці |
Дата проведення | 10 вересня 1980 - 18 червня 1981 |
Кількість учасників | 138 |
Призові місця |
Чемпіон | Барселона (19-й раз) |
---|
Віцечемпіон | Спортінг (Хіхон) |
Статистика |
Зіграно матчів | 273 |
---|
Забито голів | 781 (2.86 за матч) |
| |
Кубок Іспанії з футболу 1980–1981 — 79-й розіграш кубкового футбольного турніру в Іспанії. Титул здобув Барселона.
Календар
Раунд | Дата | Матчі | Клуби |
Перший раунд | 10 вересня - 22 жовтня/ 16 вересня - 29 жовтня 1980 | 132 | 138 → 72 |
Другий раунд | 18-19 листопада/ 27 листопада - 9 грудня 1980 | 70 | 72 → 37 |
Третій раунд | 6-7/20-28 січня 1981 | 36 | 37 → 19 |
Четвертий раунд | 11 лютого - 4 березня/ 25 лютого - 1 квітня 1981 | 6 | 19 → 16 |
1/8 фіналу | 29-30 квітня/ 5-6 травня 1981 | 16 | 16 → 8 |
1/4 фіналу | 20-24/30-31 травня 1981 | 8 | 8 → 4 |
1/2 фіналу | 7/13 червня 1981 | 4 | 4 → 2 |
Фінал | 18 червня 1981 | 1 | 2 → 1 |
Перший раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
10/16 вересня 1980 |
Колонія Монсардо (4) | 0:3 | Атлетіко (Мадрид) | 0:2 | 0:1 |
10 вересня/1 жовтня 1980 |
Сантонья (4) | 1:2 | Расінг (Сантандер) (2) | 1:1 | 0:1 |
16 вересня/1 жовтня 1980 |
Торрехон (3) | 4:4 пен. 4:3 | Лас-Пальмас Атлетіко (3) | 2:2 | 2:2 |
Рота (4) | 1:6 | Реал Бетіс | 0:4 | 1:2 |
17/24 вересня 1980 |
Ігуалада (4) | 0:4 | Еспаньйол | 0:0 | 0:4 |
Сабадель (2) | 4:3 | Барселона Атлетік (3) | 2:2 | 2:1 |
Ароса (4) | 3:1 | Алондрас (4) | 1:0 | 2:1 |
Феланіч (4) | 3:9 | Побленсе (4) | 3:4 | 0:5 |
17/25 вересня 1980 |
Лагун Онак (4) | 3:3 пен. 2:4 | Ейбар (4) | 3:2 | 0:1 |
17/30 вересня 1980 |
Реал Авілес (4) | 0:2 | Реал Ов'єдо (2) | 0:1 | 0:1 |
Ауррера (4) | 0:2 | Баракальдо (2) | 0:1 | 0:1 |
Вальдепеньяс (4) | 2:5 | Атлетіко Мадріленьйо (2) | 1:2 | 1:3 |
17 вересня/1 жовтня 1980 |
Реал Сарагоса | 2:3 | Ендеса Андорра (4) | 1:1 | 1:2 |
КД Логроньєс (3) | 5:4 | Осасуна | 4:0 | 1:4 |
Оріуела Депортіва (4) | 3:4 | Еркулес | 1:3 | 2:1 |
Алькояно (4) | 4:9 | Реал Мурсія | 2:3 | 2:6 |
Культураль Леонеса (3) | 0:5 | Саламанка | 0:3 | 0:2 |
Естепона (4) | 1:4 | Агрупасьон Депортіво Альмерія | 1:0 | 0:4 |
Асеро (4) | 2:11 | Кастельйон (2) | 2:4 | 0:7 |
Алькала (3) | 2:3 | Хетафе (2) | 1:0 | 1:3 |
Ельче (2) | 3:0 | Кревільєнте (2) | 2:0 | 1:0 |
Самора (3) | 1:3 | Бургос (2) | 0:1 | 1:2 |
Арандіна (3) | 1:6 | Паленсія (2) | 1:1 | 0:5 |
Рекреатіво (2) | 9:1 | Реал Баломпедіка Ліненсе (4) | 5:0 | 4:1 |
Альхесірас (3) | 2:4 | Кадіс (2) | 2:2 | 0:2 |
Сеута (2) | 5:1 | Портуенсе (3) | 3:0 | 2:1 |
Депортіво Малага (2) | 6:2 | Мелілья (4) | 3:1 | 3:1 |
Убеда (4) | 3:6 | Гранада (2) | 1:2 | 2:4 |
Лінарес (2) | 4:1 | Мартос (4) | 2:0 | 2:1 |
Луго (4) | 1:2 | Компостела (3) | 1:1 | 0:1 |
Лангрео (3) | 2:1 | Саудаль Депортіво (4) | 2:0 | 0:1 |
Льєйда (3) | 5:3 | Реус Депортіу (4) | 3:2 | 2:1 |
Хупітер (4) | 0:3 | Террасса (4) | 0:0 | 0:3 |
Хімнастік (Таррагона) (3) | 4:4 пен. 4:5 | Андорра (3) | 2:1 | 2:3 |
Кальво Сотело (3) | 4:1 | Алькоркон (4) | 3:0 | 1:1 |
Пегасо (4) | 3:4 | Бадахос (3) | 3:0 | 0:4 |
Ельденсе (3) | 3:6 | Картахена (3) | 1:2 | 2:4 |
Кордова (3) | 3:3 пен. 0:2 | Сан-Фернандо (Кадіс) (3) | 2:1 | 1:2 |
Депортіво (Ла-Корунья) (3) | 6:8 | Сельта (3) | 4:3 | 2:5 |
Понферрадіна (4) | 4:3 | Хувентуд Камбадос (4) | 4:0 | 0:3 |
Герніка (4) | 2:8 | Алавес Афісіонадес (4) | 1:4 | 1:4 |
Бінефар (4) | 4:4 пен. | Сабіньяніго (4) | 3:1 | 1:3 |
Калаорра (4) | 4:4 пен. 3:4 | Туделано (4) | 3:1 | 1:3 |
Граменет (4) | 2:7 | Фігерас (4) | 1:2 | 1:5 |
Вінарос (4) | 3:2 | Гандіа (4) | 0:0 | 3:2 |
Вільяновенсе (4) | 4:4 пен. 3:1 | Сьємпосуелос (4) | 1:1 | 3:3 |
Талавера (4) | 1:3 | Манчего (4) | 1:2 | 0:1 |
Альбасете (4) | 4:1 | Касереньйо (4) | 2:1 | 2:0 |
Сан-Фернандо (Енарес) (4) | 5:1 | Толедо (4) | 3:1 | 2:0 |
Мотріл (4) | 0:3 | Сан-Педро (4) | 0:1 | 0:2 |
Бініссалем (4) | 2:3 | Портман (4) | 1:0 | 1:3 |
Спортінг (Маонес) (4) | 1:3 | Маргарітенсе (4) | 1:2 | 0:1 |
17 вересня/2 жовтня 1980 |
Мальорка (3) | 4:1 | Муренсе (4) | 4:1 | 0:0 |
17 вересня/8 жовтня 1980 |
Кастро (4) | 1:6 | Атлетік (Більбао) | 0:3 | 1:5 |
Лас-Пальмас | 3:4 | Тенерифе (3) | 2:2 | 1:2 |
Ерандіо (4) | 1:2 | Депортіво Алавес (2) | 1:1 | 0:1 |
Вента-де-Баньйос (4) | 1:2 | Реал Вальядолід Промесас (4) | 1:2 | 0:0 |
17 вересня/15 жовтня 1980 |
Бальмаседа (4) | 2:3 | Сестао (3) | 1:0 | 1:3 |
18 вересня/1 жовтня 1980 |
Райо Вальєкано (2) | 4:3 | Мерида Індустріал (3) | 3:0 | 1:3 |
Леванте (2) | 2:1 | Каркайшент (4) | 1:0 | 1:1 |
Реал Ов'єдо Афісіонадес (4) | 2:4 | Турон (4) | 1:1 | 1:3 |
Констанція (4) | 5:2 | Андрайч (4) | 3:0 | 2:2 |
24 вересня/2 жовтня 1980 |
Пенья Спорт (4) | 4:1 | Сангуеса (4) | 3:1 | 1:0 |
25 вересня/1 жовтня 1980 |
Бехар Індустріал (4) | 0:4 | Реал Вальядолід | 0:0 | 0:4 |
Валенсія Месталья (4) | 3:2 | Вільярреал (4) | 2:1 | 1:1 |
25/29 жовтня 1980 |
Бетіс Депортіво (4) | 0:6 | Севілья | 0:5 | 0:1 |
Другий раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
18 листопада/3 грудня 1980 |
Турон (4) | 1:7 | Спортінг (Хіхон) | 1:6 | 0:1 |
18 листопада/2 грудня 1980 |
Манчего (4) | 1:2 | Кастілья (2) | 1:1 | 0:1 |
19/27 листопада 1980 |
Торрехон (3) | 2:4 | Бургос (2) | 1:1 | 1:3 |
19 листопада/3 грудня 1980 |
Бінефар (4) | 1:8 | Атлетік (Більбао) | 1:7 | 0:1 |
Еспаньйол | 0:1 | Террасса (4) | 0:0 | 0:1 |
Льєйда (3) | 2:7 | Барселона | 1:2 | 1:5 |
Картахена (3) | 3:3 пен. 1:3 | Еркулес | 3:0 | 0:3 |
Ельче (2) | 3:2 | Реал Мурсія | 3:0 | 0:2 |
Севілья | 3:2 | Реал Бетіс | 2:1 | 1:1 |
Агрупасьон Депортіво Альмерія | 2:0 | Лінарес (2) | 2:0 | 0:0 |
Кальво Сотело (3) | 1:4 | Атлетіко (Мадрид) | 1:3 | 0:1 |
Паленсія (2) | 3:2 | Реал Вальядолід | 2:1 | 1:1 |
Реал Ов'єдо (2) | 6:5 | Лангрео (3) | 3:1 | 3:4 |
Алавес Афісіонадес (4) | 4:5 | Баракальдо (2) | 3:2 | 1:3 |
Сестао (3) | 4:8 | Депортіво Алавес (2) | 1:4 | 3:4 |
Фігерас (4) | 5:2 | Сабадель (2) | 3:0 | 2:2 |
Вінарос (4) | 2:6 | Леванте (2) | 2:4 | 0:2 |
Кадіс (2) | 4:0 | Сан-Фернандо (Кадіс) (3) | 3:0 | 1:0 |
Тенерифе (3) | 1:3 | Рекреатіво (2) | 1:0 | 0:3 |
Сеута (2) | 1:0 | Сан-Педро (4) | 0:0 | 1:0 |
Гранада (2) | 3:2 | Депортіво Малага (2) | 2:0 | 1:2 |
Райо Вальєкано (2) | 2:0 | Вільяновенсе (4) | 1:0 | 1:0 |
Бадахос (3) | 3:4 | Хетафе (2) | 2:1 | 1:3 |
Атлетіко Мадріленьйо (2) | 4:3 | Сан-Фернандо (Енарес) (4) | 1:2 | 3:1 |
Ейбар (4) | 1:2 | Расінг (Сантандер) (2) | 1:1 | 0:1 |
Ароса (4) | 1:1 пен. 3:5 | Сельта (3) | 1:1 | 0:0 |
Понферрадіна (4) | 5:4 | Компостела (3) | 3:3 | 2:1 |
КД Логроньєс (3) | 5:4 | Пенья Спорт (4) | 3:2 | 2:2 |
Побленсе (4) | 1:2 | Андорра (3) | 1:1 | 0:1 |
Маргарітенсе (4) | 1:5 | Мальорка (3) | 1:1 | 0:4 |
Туделано (4) | 2:0 | Ендеса Андорра (4) | 2:0 | 0:0 |
Портман (4) | 2:3 | Констанція (4) | 1:0 | 0:3 |
19 листопада/4 грудня 1980 |
Альбасете (4) | 1:2 | Валенсія | 1:0 | 0:2 |
Реал Вальядолід Промесас (4) | 2:4 | Саламанка | 2:1 | 0:3 |
19 листопада/9 грудня 1980 |
Кастельйон (2) | 4:1 | Валенсія Месталья (4) | 4:1 | 0:0 |
Третій раунд
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
6/20 січня 1981 |
Райо Вальєкано (2) | 2:0 | Мальорка (3) | 1:0 | 1:0 |
6/21 січня 1981 |
Атлетіко Мадріленьйо (2) | 2:4 | Атлетік (Більбао) | 1:0 | 1:4 |
Сельта (3) | 2:2 пен. 3:5 | Бургос (2) | 2:0 | 0:2 |
Сеута (2) | 1:1 пен. 1:2 | Гранада (2) | 1:0 | 0:1 |
Рекреатіво (2) | 3:3 пен. 4:2 | Хетафе (2) | 1:2 | 2:1 |
Реал Ов'єдо (2) | 0:3 | Атлетіко (Мадрид) | 0:0 | 0:3 |
Саламанка | 1:0 | Террасса (4) | 1:0 | 0:0 |
6/28 січня 1981 |
Депортіво Алавес (2) | 3:2 | Туделано (4) | 1:0 | 2:2 |
Констанція (4) | 1:2 | Кастілья (2) | 2:0 | 0:3 |
7/21 січня 1981 |
Агрупасьон Депортіво Альмерія | 2:4 | Леванте (2) | 2:1 | 0:3 |
Баракальдо (2) | 1:3 | Барселона | 0:2 | 1:1 |
Андорра (3) | 0:4 | Кастельйон (2) | 0:0 | 0:4 |
Фігерас (4) | 3:2 | Расінг (Сантандер) (2) | 2:1 | 1:1 |
Еркулес | 5:2 | КД Логроньєс (3) | 2:1 | 3:1 |
Понферрадіна (4) | 3:8 | Спортінг (Хіхон) | 1:0 | 2:8 |
Реал Сосьєдад | 2:1 | Кадіс (2) | 1:1 | 1:0 |
Паленсія (2) | 3:3 пен. 3:1 | Ельче (2) | 2:2 | 1:1 |
Валенсія | 2:3 | Севілья | 2:2 | 0:1 |
Четвертий раунд
Клуби Райо Вальєкано, Атлетік (Більбао), Гранада, Атлетіко (Мадрид), Саламанка, Депортіво Алавес, Кастілья, Леванте, Барселона, Спортінг (Хіхон), Реал Сосьєдад та Севілья пройшли до наступного раунду після жеребкування.
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
11/25 лютого 1981 |
Кастельйон (2) | 0:2 | Рекреатіво (2) | 0:0 | 0:2 |
11 лютого/19 березня 1981 |
Паленсія (2) | 0:2 | Бургос (2) | 0:1 | 0:1 |
4 березня/1 квітня 1981 |
Фігерас (4) | 3:3 пен. 5:4 | Еркулес | 1:0 | 2:3 |
1/8 фіналу
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
29 квітня/5 травня 1981 |
Райо Вальєкано (2) | 3:2 | Атлетіко (Мадрид) | 3:0 | 0:2 |
29 квітня/6 травня 1981 |
Атлетік (Більбао) | 6:3 | Депортіво Алавес (2) | 3:1 | 3:3 |
Фігерас (4) | 1:3 | Бургос (2) | 1:1 | 0:2 |
Леванте (2) | 0:5 | Спортінг (Хіхон) | 0:2 | 0:3 |
Севілья | 3:2 | Реал Сосьєдад | 2:1 | 1:1 |
Саламанка | 2:0 | Гранада (2) | 1:0 | 1:0 |
30 квітня/5 травня 1981 |
Кастілья (2) | 4:9 | Барселона | 3:5 | 1:4 |
30 квітня/6 травня 1981 |
Рекреатіво (2) | 2:5 | Реал Мадрид | 1:1 | 1:4 |
1/4 фіналу
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
20/30 травня 1981 |
Севілья | 4:1 | Бургос (2) | 4:1 | 0:0 |
20/31 травня 1981 |
Райо Вальєкано (2) | 1:6 | Барселона | 0:3 | 1:3 |
Спортінг (Хіхон) | 4:3 | Реал Мадрид | 1:1 | 3:2 |
24/31 травня 1981 |
Саламанка | 2:3 | Атлетік (Більбао) | 2:1 | 0:2 |
1/2 фіналу
Команда 1 | Заг. | Команда 2 | 1-й матч | 2-й матч |
7/13 червня 1981 |
Спортінг (Хіхон) | 2:0 | Севілья | 2:0 | 0:0 |
Барселона | 4:1 | Атлетік (Більбао) | 2:0 | 2:1 |
Фінал
Барселона | 3:1 | Спортінг (Хіхон) |
| Протокол | |
Посилання
- Кубок Іспанії на rsssf
- Кубок Іспанії на linguasport
|
---|
| Турніри | |
---|
| Фінали | |
---|
| Неофіційні турніри | |
---|
|
Європейський футбол 1980—1981 |
---|
| | | Національні чемпіонати | |
---|
| Національні кубки | Австрія • Албанія • Англія • Бельгія • Болгарія • Греція • Данія • Ізраїль • Ірландія • Ісландія • Іспанія • Італія • Кіпр • Ліхтенштейн • Люксембург • Мальта • Нідерланди • Німеччина (НДР, ФРН) • Норвегія • Північна Ірландія • Польща • Португалія • Румунія • Сан-Марино • СРСР • Туреччина • Угорщина • Уельс • Фарерські острови • Фінляндія • Франція • Чехословаччина • Швейцарія • Швеція • Шотландія • Югославія |
---|
| Кубки національних ліг | |
---|
| Національні суперкубки | |
---|
| Єврокубки | |
---|
| Інше | |
---|
|