Honor Oak Park
Budynek stacji |
Państwo | Wielka Brytania |
Miejscowość | Londyn |
Lokalizacja | London Borough of Lewisham |
Zarządca | London Overground |
Dane techniczne |
Liczba peronów | 2 |
Linie kolejowe |
- Linia East London Line (obsługuje London Overground)
- Linia Brighton Main Line (obsługuje Southern
|
Położenie na mapie gminy Lewisham |
Położenie na mapie Wielkiej Brytanii |
Położenie na mapie Anglii |
Położenie na mapie Wielkiego Londynu |
51°27′00,36″N 0°02′44,16″W/51,450100 -0,045600 |
| Multimedia w Wikimedia Commons | |
Honor Oak Park – stacja kolejowa w Londynie, na terenie London Borough of Lewisham, zarządzana przez London Overground[1], w którego sieci stanowi część East London Line. Na stacji zatrzymują się również pociągi firmy Southern[2]. W roku statystycznym 2008/09 ze stacji skorzystało ok. 1,462 mln pasażerów[3].
Przypisy
- ↑ National Rail Enquiries - Station Facilities for Honor Oak Park. [dostęp 2010-12-09].
- ↑ Station information : Southern. [dostęp 2010-12-09].
- ↑ Dane: Office of Rail Regulation [dostęp 2010-12-09]
London Overground
Gospel Oak – Barking | - Barking
- Blackhorse Road
- Crouch Hill
- Gospel Oak
- Harringay Green Lanes
- Leyton Midland Road
- Leytonstone High Road
- South Tottenham
- Upper Holloway
- Walthamstow Queens Road
- Wanstead Park
- Woodgrange Park
|
---|
North London Line | - Acton Central
- Brondesbury
- Brondesbury Park
- Caledonian Road & Barnsbury
- Camden Road
- Canonbury
- Dalston Kingsland
- Finchley Road & Frognal
- Gospel Oak
- Gunnersbury
- Hackney Central
- Hackney Wick
- Hampstead Heath
- Highbury & Islington
- Homerton
- Kensal Rise
- Kentish Town West
- Kew Gardens
- Richmond
- South Acton
- Stratford
- West Hampstead
- Willesden Junction
|
---|
South London Line | - Clapham High Street
- Clapham Junction
- Denmark Hill
- Peckham Rye
- Queens Road Peckham
- Wandsworth Road
|
---|
Watford DC Line | |
---|
West London Line | - Clapham Junction
- Imperial Wharf
- Kensington (Olympia)
- Shepherd's Bush
- West Brompton
- Willesden Junction
|
---|
East London Line | - Anerley
- Brockley
- Canada Water
- Canonbury
- Crystal Palace
- Dalston Junction
- Forest Hill
- Haggerston
- Highbury & Islington
- Honor Oak Park
- Hoxton
- New Cross
- New Cross Gate
- Norwood Junction
- Penge West
- Rotherhithe
- Shadwell
- Shoreditch High Street
- Surrey Quays
- Sydenham
- Wapping
- West Croydon
- Whitechapel
|
---|
Romford – Upminster | - Romford
- Emerson Park
- Upminster
|
---|