ATP-toernooi van Tokio Indoor 1993
ATP-toernooi van Tokio Indoor 1993 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Seiko Super Tennis | ||||||
Editie | 1993 | ||||||
Stad, land | Tokio, Japan | ||||||
Locatie | Ariake Colosseum | ||||||
Datum | 11 - 17 oktober | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP Championship Series | ||||||
Prijzengeld | $ 875.000 | ||||||
Deelnemers | 48 enkel / 24 dubbel | ||||||
Ondergrond | Tapijt, indoor | ||||||
Winnaar enkel | Ivan Lendl | ||||||
Winnaars dubbel | Grant Connell Patrick Galbraith | ||||||
| |||||||
|
Het ATP-toernooi van Tokio Indoor (officieel het Seiko Super Tennis) van 1993 vond plaats van 11 tot en met 17 oktober in het Japanse Tokio. Er werd gespeeld op indoor tapijtbanen in het Ariake Colosseum.
Enkelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door | Nr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Stefan Edberg | 3 | Kwartfinale | Todd Martin | 9. | Ivan Lendl | 15 | Winnaar | |
2. | Boris Becker | 5 | Kwartfinale | Ivan Lendl | 10. | Todd Martin | 18 | Runner-up | Ivan Lendl |
3. | Michael Chang | 7 | Kwartfinale | Greg Rusedski | 11. | Wayne Ferreira | 22 | Tweede ronde | Greg Rusedski |
4. | Andrei Medvedev | 8 | Kwartfinale | Paul Haarhuis | 12. | Henrik Holm | 23 | Tweede ronde | Paul Haarhuis |
5. | Goran Ivanišević | 9 | Derde ronde | Paul Haarhuis | 13. | Mark Woodforde | 27 | Derde ronde | Michael Chang |
6. | Richard Krajicek | 10 | Derde ronde | Greg Rusedski | 14. | Richey Reneberg | 30 | Tweede ronde | Patrick Rafter |
7. | Petr Korda | 13 | Derde ronde | Todd Martin | 15. | Jonas Svensson | 35 | Derde ronde | Stefan Edberg |
8. | Alexander Volkov | 14 | Derde ronde | Ivan Lendl | 16. | Mikael Pernfors | 36 | Tweede ronde | Patrick McEnroe |
Toernooischema
Finales
Halve finale | Finale | |||||||||||
10 | Todd Martin | 7 | 6 | |||||||||
Greg Rusedski | 65 | 3 | ||||||||||
10 | Todd Martin | 4 | 4 | |||||||||
9 | Ivan Lendl | 6 | 6 | |||||||||
Paul Haarhuis | 6 | 4 | 65 | |||||||||
9 | Ivan Lendl | 3 | 6 | 7 |
Bovenste helft
Deel 1
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
1 | S Edberg | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
C Adams | 6 | 6 | C Adams | 69 | 66 | ||||||||||||||||||||
WC | H Kaneko | 3 | 3 | 1 | S Edberg | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
P Kühnen | 4 | 4 | 15 | J Svensson | 2 | 4 | |||||||||||||||||||
Q | R Tsujino | 6 | 6 | Q | R Tsujino | 66 | 3 | ||||||||||||||||||
15 | J Svensson | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
1 | S Edberg | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
10 | T Martin | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
10 | T Martin | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
A Järryd | 6 | 6 | A Järryd | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
M Zoecke | 3 | 3 | 10 | T Martin | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | J Fitzgerald | 4 | 4 | 7 | P Korda | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
Q | M Tebbutt | 6 | 6 | Q | M Tebbutt | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
7 | P Korda | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Deel 2
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
3 | M Chang | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
J Yzaga | 5 | 62 | C Van Rensburg | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
C Van Rensburg | 7 | 7 | 3 | M Chang | 4 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
C Pridham | 7 | 6 | 13 | M Woodforde | 6 | 1 | 3 | ||||||||||||||||||
K Thorne | 67 | 4 | C Pridham | 7 | 65 | 0 | |||||||||||||||||||
13 | M Woodforde | 610 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
3 | M Chang | 6 | 3 | 66 | |||||||||||||||||||||
G Rusedski | 4 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
11 | W Ferreira | 6 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||
R Weiss | 4 | 4 | G Rusedski | 4 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
G Rusedski | 6 | 6 | G Rusedski | 6 | 64 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | Y Yamamoto | 4 | 3 | 6 | R Krajicek | 4 | 7 | 62 | |||||||||||||||||
J Morgan | 6 | 6 | J Morgan | 65 | 3 | ||||||||||||||||||||
6 | R Krajicek | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Onderste helft
Deel 3
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
5 | G Ivanišević | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
J Björkman | 6 | 6 | J Björkman | 3 | 5 | ||||||||||||||||||||
C Mezzadri | 4 | 4 | 5 | G Ivanišević | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
P Haarhuis | 6 | 7 | P Haarhuis | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | L-A Wahlgren | 3 | 62 | P Haarhuis | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
12 | H Holm | 4 | 4 | ||||||||||||||||||||||
P Haarhuis | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||||
4 | A Medvedev | 5 | 1 | ||||||||||||||||||||||
14 | R Reneberg | 6 | 4 | 64 | |||||||||||||||||||||
P Rafter | 6 | 6 | P Rafter | 3 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
Q | B-S Kim | 4 | 4 | P Rafter | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
D Flach | 7 | 68 | 5 | 4 | A Medvedev | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
J Eltingh | 64 | 7 | 7 | J Eltingh | 5 | 65 | |||||||||||||||||||
4 | A Medvedev | 7 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Deel 4
Eerste ronde | Tweede ronde | Derde ronde | Kwartfinale | ||||||||||||||||||||||
8 | A Volkov | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
T Woodbridge | 3 | 1 | S Bryan | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
S Bryan | 6 | 6 | 8 | A Volkov | 7 | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
T Ho | 6 | 7 | 9 | I Lendl | 61 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
S Matsuoka | 4 | 5 | T Ho | 3 | 4 | ||||||||||||||||||||
9 | I Lendl | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
9 | I Lendl | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
2 | B Becker | 3 | 6 | 62 | |||||||||||||||||||||
16 | M Pernfors | 62 | 4 | ||||||||||||||||||||||
WC | S Iwabuchi | 0 | 4 | P McEnroe | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
P McEnroe | 6 | 6 | P McEnroe | 1 | 62 | ||||||||||||||||||||
WC | G Motomura | 3 | 3 | 2 | B Becker | 6 | 7 | ||||||||||||||||||
Q | N Borwick | 6 | 6 | Q | N Borwick | 2 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | B Becker | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Dubbelspel
Geplaatste spelers
Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door | Nr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Todd Woodbridge Mark Woodforde | 3 | Tweede ronde | Boris Becker Patrik Kühnen | 5. | Jacco Eltingh Paul Haarhuis | 20 | Tweede ronde | Wayne Ferreira Richard Krajicek | |
2. | John Fitzgerald Anders Järryd | 12 | Halve finale | Grant Connell Patrick Galbraith | 6. | Ken Flach Rick Leach | 29 | Kwartfinale | Grant Connell Patrick Galbraith | |
3. | Grant Connell Patrick Galbraith | 14 | Winnaars | 7. | Luke Jensen Murphy Jensen | 29 | Runners-up | Grant Connell Patrick Galbraith | ||
4. | Patrick McEnroe Richey Reneberg | 18 | Halve finale | Luke Jensen Murphy Jensen | 8. | Stefan Edberg Henrik Holm | 66 | Kwartfinale | John Fitzgerald Anders Järryd |
Toernooischema
Finale
Finale | ||||
7 | Luke Jensen Murphy Jensen | 3 | 4 | |
3 | Grant Connell Patrick Galbraith | 6 | 6 |
Bovenste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | T Woodbridge M Woodforde | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||||
M Keil C van Rensburg | 6 | 7 | 4 | B Becker P Kühnen | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
B Becker P Kühnen | 7 | 6 | 6 | B Becker P Kühnen | 3 | 7 | 1 | ||||||||||||||||||
J Morgan L Warder | 6 | 5 | 6 | 7 | L Jensen M Jensen | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | I Lendl J Svensson | 4 | 7 | 3 | J Morgan L Warder | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
7 | L Jensen M Jensen | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
7 | L Jensen M Jensen | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
4 | P McEnroe R Reneberg | 4 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
4 | P McEnroe R Reneberg | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
Q | M Tebbutt M Zoecke | 7 | 4 | 7 | Q | M Tebbutt M Zoecke | 3 | 5 | |||||||||||||||||
WC | S Matsuoka G Rusedski | 5 | 6 | 6 | 4 | P McEnroe R Reneberg | 6 | 6 | |||||||||||||||||
W Ferreira R Krajicek | 6 | 1 | 6 | W Ferreira R Krajicek | 4 | 4 | |||||||||||||||||||
S Davis T Martin | 3 | 6 | 3 | W Ferreira R Krajicek | 6 | 1 | 7 | ||||||||||||||||||
5 | J Eltingh P Haarhuis | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Onderste helft
Eerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | K Flach R Leach | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
G Michibata D Pate | 3 | 6 | 6 | G Michibata D Pate | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
J Björkman P Rafter | 6 | 4 | 3 | 6 | K Flach R Leach | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
S Stolle L-A Wahlgren | 6 | 6 | 3 | G Connell P Galbraith | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
WC | G Motomura T Sato | 3 | 4 | S Stolle L-A Wahlgren | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
3 | G Connell P Galbraith | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
3 | G Connell P Galbraith | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
2 | J Fitzgerald A Järryd | 6 | 1 | ||||||||||||||||||||||
8 | S Edberg H Holm | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
H Denman G Doyle | 7 | 6 | 6 | N Borwick K Thorne | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
N Borwick K Thorne | 6 | 7 | 7 | 8 | S Edberg H Holm | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
P Annacone D Flach | 5 | 1 | 2 | J Fitzgerald A Järryd | 6 | 1 | 7 | ||||||||||||||||||
G Ivanišević A Medvedev | 7 | 6 | G Ivanišević A Medvedev | 3 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||
2 | J Fitzgerald A Järryd | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||||
Externe links
- Enkel schema
- Dubbel schema